30A Saulės Kolektorių Mokestis Kontrolierius,PWM Reguliatorius, DC12V 24V auto, LCD ekranas

€29.14 €41.63 Nemokamai Grįžta

Pagrindinės Funkcijos 1 Automatinio Identifikavimo Sistemos maitinimo Įtampa 12V/24V auto pripažinimo. 2 Žmogiškas LCD rodyti ir dvigubo mygtuko veikimą žmogaus-mašinos sąsają. 3 Užpildyta techninių duomenų nustatymas ir modifikavimas. 4 Aukšto efektyvumo protingas PWM 3stage įkrovimo 5 apkrovos kontrolės režimas gali būti pasirinktas, laikmačio funkcijos gali būti anuliuoti dėl gatvės apšvietimo naktį. 6 Išlydžio gebėjimus valdyti 7 RS485 ryšio sąsaja (pasirinktinai), 8 Išleidimo Skaitiklis Amperas Valandą 9 Darbo Saugojimo Funkcija: įrašo iš viso paleisti sistemos, įrašymo laikmatis klaidos per važiavimo laiką, įrašo laikas visiškai įkrovus bateriją. 10 Patikimą per įtampos apsaugos,trumpo jungimo apsauga,per apkrovos apsauga,perkrovos apsauga, per iškrovos apsauga. 11 Tikslią temperatūros kompensacija, koreguojant įkrovimas ir iškrovimas įtampa automatiškai, pagerinti baterijos tarnavimo laikas. 12 Griežtai atvirkštinio prijungtas apsauga. 13 Saulės elementai, Baterijos, Saulės Įkrovimo Valdiklis, teigiama lenkai yra visisujungti kartu, priimti neigiamą MOSFET serijos valdymo grandinės.

30A Saulės įkrovimo valdiklis

Duomenų valdytojas yra už off-grid saulės sistema ir kontrolės įkrovimas ir iškrovimas baterijos.Pagrindinė funkcija yra apsaugoti bateriją.Pažangios įkrovimo procesas buvo optimizuotas ilgas baterijos gyvavimo laiką ir pagerinti sistemos našumą.

Funkcija LCD grafinis simbolis

1. Numatytasis naktį ekranas valdiklis: tada, Kai saulės skydelis įėjimo įtampa buvo aptiktas valdytojas mažiau nei jutiklio identifikacijos taško įtampa, tai grafinis simbolis bus lengvas.

2. Numatytasis dienos ekranas valdiklis: tada, Kai saulės skydelis įėjimo įtampa buvo aptiktas valdytojas daugiau nei jutiklio identifikacijos taško įtampa, tai grafinis simbolis bus lengvas.

3. Rodiklis PV matrica parametras: tada, Kai saulės kolektorių duomenys buvo rodyti, tai grafinis simbolis bus lengvas.Pavyzdžiui, įtampą, saulės baterijomis.

4. Rodiklis baterija parametras: Kai baterija parametras buvo rodyti, tai grafinis simbolis bus lengvas.Pavyzdžiui, baterijos įtampos, temperatūros ir akumuliatoriaus.

5. Rodiklis apkrovos parametras: Kai apkrovos parametro buvo rodyti, tai grafinis simbolis bus lengvas.

6. Sistemos Įtampa: Kai LCD rodo įvairių sistemos įtampa, duomenų valdytojas, bus pakoreguoti techniniai duomenys automatiškai.

7. Skaitmeninio Ekrano Plotas

8. Laikmačio Nustatymo Funkcija

9. Pereiti Grafinis Simbolis.

10. Vieneto Simbolis Vertė

11. Įspėjimas: Jei yra gedimas, tai grafinis simbolis bus lengvas.

12. Rodiklis Apkrovos statusas: Apkrova , Apkrovos išjungimo.

13. Rodiklis išeinamoji galia, Kai apkrova terminalą turėti išėjimo, tai grafinis simbolis bus lengvas.

14. Rodiklis talpos baterija: Kai baterija buvo skirtingų pajėgumų, juostelės tipo parodys.

15. Indikatorius įkrovos būsena: Kai valdiklis yra baterijos įkrovimo simbolis bus lengvas, plūdė mokestis bus flash, nr. įkrovimo nėra ekrano.Pasiūlymas naudojant

1 duomenų valdytojas galėtų aptikti temperatūros aplinkoje reguliuoti įtampos krovimo metu, taip, kad duomenų valdytojas turėtų būti uždarytas, kad baterija taip arti, kaip įmanoma.

2 Rekomenduoti sistema srovės tankis kabeliai mažiau nei 3A/mm 2 .

3 Pabandykite naudoti multi kryptis vario viela, siekiant sujungti su terminalo tvirtai.Prarasti galios ryšio ir/ar surūdijusių vielų gali būti varžinis ryšius, kad ištirptų vielos izoliacija, dega aplinkinių medžiagų ar net sukelti gaisrą.

4 baterijos turi būti visiškai įkrauta kiekvieną mėnesį.Arba baterijos, bus sunaikinta.

Techninės specifikacijos Priedai:

Modelis

LCD2430

Sistemos Įtampa

12V/24V

Max Įėjimo Įtampa

50V

Savarankiškai vartoti

Kaip 12mA

Max Įkrovimo Srovė

30A

Max impulsinė srovė

30A

LPD

11.0 V ADJ 9V....12V ;×2 24V

LVR

12.6 V ADJ 11V....13.5 V ;×2 24V

Plaukti Įtampa

13.8 V ADJ 13V....15V ;×2 24V

Padidinti baterija

14,4 V ; ×2 24V Akumuliatoriaus Įtampa mažesnė nei 12Vstart padidinti baterija 2 val.

Įkrovimo režimas

PWM

Temperatūros Kompensacija

-24 mV /0C 12V sistema ;×2 24V

Darbinė Temperatūra

NUO -20 C ---+50 C

Terminalo masto

28-10 AWG

Atsparus vandeniui klasė

IP32

Dydis

190mm x 108 mm x 41.5 mm

Neto svoris

480g

Carton Dydis

540*405*235mm

  • Aprašymas
  • Atsiliepimai
  • Vardinė Įtampa: 12V/24V
  • Prašymas: Įkroviklis, Duomenų Valdytojas
  • Maksimali Srovė: 30A
  • Modelio Numeris: LD2430S

Atgal į viršų