EMS Klubo Juosmens Stimuliatorius Treneris Raumenų ABS Fitneso Sėdmenų Masažas Užpakalis Kėlimo Sėdmenų Tonerio Treneris Slimming Massager

€5.71 €9.52 Nemokamai Grįžta

Dropshipping & Didmeninės

* Paramos įvykdyti užsakymą per CSV arba XLS failą arba subfondo sąskaitą;

* Greitai apdoroti per vieną darbo dieną ir transportas;

* Be sąskaitos faktūros, kaina, rėmimas, logotipas;

* Perdirbti tūkstančius užsakymų užsakymų per dieną;

Treniruoti savo raumenis, bet effortessly su EMS stimuliatorius:

* Greitai ir matomų rezultatų;

* Strenghtens ir vystosi raumenys;

* Naudoti bet kur;

Gimnastikos treniruotės, be jokių pastangų:

EMS Stimuliatorius naudoja naujas pažangias Elektrinis Raumenų Stimuliavimo technologiją efektyviai ir patogiai gauti geriausios formos savo gyvenime namuose!Net jei esate itin užsiėmęs ir neturi laiko, galite tiesiog jį įjungti ir naudoti jį, o darbo arba tai daro favoritai!Ne pūkas, nr. fitneso plūdriąsias priemones pelaginėms žuvims žvejoti, tiesiog grynas rezultatus !

Labai veiksmingos ir paprasta naudoti:

* Iki 150 susitraukimai per minutę!EMS technologijos yra FDA išvalytas stiprinti visas raumenų grupes, į savo skrandį, pagaliau atskleisti savo abs.Taip pat baterija.Su tiek mažai, kaip 20 minučių per dieną, jūs galite dirbti, tikrinti savo elektroninį paštą, ar žiūrėti TV.Ji yra sukurti visų kūno tipų.

* Su mūsų EMS stimuliatorius, galite būti tikri, kad jūs galite dirbti bet kuriuo metu, bet kur, be jokių pastangų.Tad nedelskite, bet ilgiau, pasinaudokite mūsų ribotas pasiūlyti ir pirkti dabar !

  • Aprašymas
  • Atsiliepimai
  • Galia: AAA Baterija
  • Prekės KODAS: PC3059
  • Prašymas: Pilvo/Ginklai/Kojų/Klubų/Juosmens
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: MURALKON

If I 'd seen it before, I wouldn't have acquired it. It's a thin plastic Lamine with the conductive element. The instructions don't explain much. I must assume that it must be used inside some elastic garment to keep it attached to the body. That should be explained.

  • 3 / 5
Atgal į viršų